Hakkımızda

himmet buyukaksoy  

Himmet BÜYÜKAKSOY

Orta öğrenimini Konya'da tamamlayarak, A.Ü. Ziraat Fakültesi'nden 1986 yılında mezun oldu. Aynı yıl Türkiye Tarım Kredi Kooperatifi Merkez Birliği'nde işe başladı. Kurumda Memurluk, Müfettişlik, Bölge Müdürlüğü ve Daire başkanlığı ünvanları ile çalıştı. 2005 yılında emekli oldu. Halen Serbest Tarım Danışmanı olarak Konya ili Karatay bölgesnde aktif halde çalışmakta. Evli ve 2 çocuk babası.

   

Büyükaksoy Tarım Danışmanlığı

Büyükaksoy Tarım Danışmanlığı Olarak Firmamız: Siz değerli tarım sektörü mensuplarına teknik ve idarî danışmanlık hizmeti vermektedir. Şirketimiz bu hizmetleri verirken deneyimlerimiz ile resmi başvuru ve sorunlarınıza zamanında ve yerinde müdahale etmekte, çözümler sunmakta ve siz değerli müşterilerimizin mağduriyetini gidermektedir.

Şirketimizin çalışmalarındaki temel prensibi ve ilkesi; konulara yerinde ve zamanında müdahale edip, siz değerli müşterilerimizin en değerli varlığı olan zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktır.

Firmamız; siz değerli müşterilerinden aldığı gerek özgüven ve destekle, gerekse kendi tecrübe ve deneyimlerimiz ile tarım politikası ve desteklemelere ilişkin takip işlemleri; toprak, bitki, yem ve gübre analizlerinin değerlendirilmesi ve tavsiye edilmesi; münavemede, üretim tekniği, bitki sağlığı, hasat, depolama ve işleme tekniği; hayvan sağlığı, besleme ve hayvan bakımı; tarımsal kayıtların tutulması; bunlarla birlikte büro ve işletme ziyareti yoluyla bilgilendirme yapmak; tarla günler çiftçi toplantılar; çiftçi inceleme gezileri ve konferanslar vermek, paneller düzenlemek hizmetlerimiz arasındadır.

Firmamızla çalışmaktan gurur duyacağınızı belirtir, çalışmalarınızda başarılar dileriz.